
Wizyta „Biedronek” w Pracowni Mikołaja
Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki, dlatego nasze przedszkolaki postanowiły sprawdzić, czy Święty Mikołaj o nich pamięta. Pod koniec listopada wybrały się do magicznej „Pracowni Mikołaja”, gdzie już od progu powitały je uśmiechnięte elfy.
W otoczeniu przepięknej świątecznej scenerii, w towarzystwie Pani Mikołajowej, dzieci miały okazję własnoręcznie zrobić pierniczki. Następnie udały się do specjalnego pokoju, w którym spał prawdziwy Święty Mikołaj. Maluchy z entuzjazmem obudziły go głośnym okrzykiem, a następnie zaśpiewały mu kolędę. W ramach podziękowania przygotowały dla Mikołaja listy z życzeniami oraz kolorowe ozdoby świąteczne.
Na zakończenie pełnego wrażeń dnia przedszkolaki bawiły się przy muzyce razem z elfami, a na wszystkich czekał pyszny, świąteczny kompot. Dzień spędzony w towarzystwie Pani Mikołajowej, elfów i samego Świętego Mikołaja był pełen radości i magii, pozostawiając w sercach dzieci cudowne wspomnienia.