Warsztaty stomatologiczne
Za nami ostatnie spotkanie z Panią Emilką z ,,Fundacji Wiewiórka Julii”- tym razem tematem naszego spotkania był słodki cukier czyli „Ile cukru jest w…?”. Celem warsztatów był uświadomienie dzieciom jak duża ilość cukru znajduje się w codziennych produktach. Przedszkolaki już wiedzą, jak ważna jest zamiana słodkich przekąsek na owoc i wodę . Podczas warsztatów dzieci nie tylko poznały zawód stomatologa, ale również dowiedziały się co jest zdrowe dla naszych zębów, jak o nie dbać i po co one właściwie są. Dziękujemy za wszystkie spotkania.