Spotkanie Żabek z Mikołajem
Dzisiaj, 6 grudnia Żabki miały niesamowitą frajdę, ponieważ, tak jak wszystkie dzieci z naszego przedszkola, spotkały się z prawdziwym świętym Mikołajem. Dzieci uczestniczyły w zabawach, tańczyły dla Mikołaja, śpiewały mu, a na zakończenie wszystkie otrzymały prezenty. Dziękujemy Rodzicom, zwłaszcza z Rady Rodziców za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia.