Kategorie

Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla rodziców w „Kotkach”

Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla rodziców w „Kotkach”

W roku szkolnym 2022/2023 w naszej grupie będzie realizowany program „Oddycham nosem cały rok”, który ma na celu profilaktykę i uświadomienie dzieci w tematyce oddychania nosem oraz usprawnianie ich narządów artykulacyjnych.

W związku z tym w dniu 9 września odbyło się spotkanie informacyjno-edukacyjne z rodzicami dzieci z grupy „Kotki”. Głównym celem spotkania było uświadomienie i zwiększenie wiedzy rodziców naszych wychowanków na temat prawidłowego toru oddechowego i jego wpływie na zdrowie.

Przejdź do treści