Pasowanie na przedszkolaka

27 listopada 2020r. w naszej grupie odbyła się wielka uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy występ przed Panią Dyrektor. Dzieci zaprezentowały piosenki, wierszyki oraz układy taneczne do utworów muzycznych, których nauczyły się podczas krótkiego pobytu w przedszkolu.  Swoim radosnym  występem udowodniły, że zasługują na przyjęcie w poczet społeczności naszego przedszkola. Z wielką dumą i przejęciem dzieci złożyły uroczystą przysięgę, a Pani Dyrektor dokonała akt pasowania przez dotknięcie ramienia każdego dziecka  ogromnym ołówkiem. Na twarzach przedszkolaków widać było powagę i dumę, że w tym dniu, oni są najważniejsi. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały medal i dyplom. To miłe spotkanie zakończyło się wspólną fotografią oraz zaproszeniem dzieci na słodki poczęstunek. Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy rozwijania swoich licznych talentów oraz radosnego i twórczego pobytu w przedszkolu, a rodzicom dumy ze swoich pociech.