KWIECIEŃ MIESIĄCEM AUTYZMU- WSPÓLNE SADZENIE BRATKÓW
Jak już wspomniałyśmy w poprzednim artykule, w kwietniu nasze przedszkole rozpoczęło obchody Światowego Miesiąca Świadomości Autyzmu, którego celem jest zwiększanie wiedzy społeczeństwa na temat problemów osób z autyzmem i ich rodzin.
Na znak solidarności nasze patio sensoryczne zapachniało pięknymi, niebieskimi bratkami. Przedszkolaki samodzielnie sadziły kwiaty świetnie się przy tym bawiąc.
Dziękujemy rodzicom za ten wspaniały gest solidarności z dziećmi ze spektrum autyzmu.