Dzień Przedszkolaka

„Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj,
to święto Ani, Basi i Krzysia.
W dzień przedszkolaka każdy to wie,
Bawi się z nami, kto tylko chce!”

Ogólnopolski Dzień Przedszkola obchodzony 20 września to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola z zielonymi balonami. Uroczystość przedszkolna rozpoczęła się od zaśpiewania hymnu przedszkolaka, po czym dzieci zostały zaproszone do wspólnych zabaw muzyczno-ruchowych i udziału w konkursach. Po uroczystości ogólnoprzedszkolnej, każda grupa świętowała ten wyjątkowy dzień w swoich salach. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał upominek. Przygotowane atrakcje dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych wrażeń, beztroskiej zabawy, a także okazji do czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.