„Dzień Dziecka”

Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, na którą czekają wszystkie dzieci – te młodsze, jak i te starsze. W naszym przedszkolu z tej okazji zorganizowany został festyn, podczas którego na dzieci czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez profesjonalnych animatorów. Było malowanie twarzy, zabawy ruchowe i muzyczne, a także wielkie bańki mydlane, kręcenie balonów i wata cukrowa. Przedszkolaki bawiły się świetnie, z ich twarzy nie schodził uśmiech, a cała impreza dostarczyła wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie dnia każde dziecko otrzymało prezent zakupiony przez przedszkole. Sponsorem całej imprezy była Rada Rodziców, której serdecznie dziękujemy, a wszystkim Dzieciom jeszcze raz życzymy wielu radości i spełnienia marzeń!