Wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”.

W tym roku uroczystość z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka wszyscy świętowaliśmy na placu przedszkolnym, w przepięknej scenerii przyrodniczej, gdzie można było zachować odpowiedni dystans pomiędzy poszczególnymi grupami.Przedszkolaki wspaniale zaprezentowały się podczas występu artystycznego, były śpiewy, tańce i mnóstwo zabawy na placu przedszkolnym gdzie przygotowane zostały specjalne strefy zabaw dla poszczególnych grup. Po części artystycznej na dzieci czekała niespodzianka w postaci balonu, który został wypuszczony do nieba przez Panią Dyrektor.

Dzień ten był przepełniony radością, a dzieci miały okazję nie tylko wspaniale się bawić, ale także czerpać radość z bycia przedszkolakiem.

Jeszcze raz wszystkim naszym przedszkolakom składamy najserdeczniejsze życzenia.