Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada odbył się finał akcji edukacyjnej „Mali poeci dla dzieci” zorganizowanej w naszym przedszkolu z okazji światowego Dnia Pluszowego Misia.

Na akcję złożyły się trzy wydarzenia: wydanie książeczki pt. „Mali poeci dla dzieci”, otwarcie Muzeum Pluszowego Misia oraz Misiowe podchody dla wszystkich grup.

W tym dniu zorganizowano dla dzieci Misiowe podchody szlakiem zmysłów, dzieci mogły również poznać historię pluszowego misia i rozwiązać misiowe łamigłówki. Przeniosły się również co najmniej 40 lat wstecz dzięki zorganizowanemu Muzeum pluszowego misia. W muzeum znalazły się najstarsze misie z rodzin naszych przedszkolaków, ich pań, a także Pani dyrektor, oraz przyjaciół przedszkola. Ten dzień nie byłby tak wspaniały, gdyby nie zaangażowanie uczniów klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łęcznej, oraz naszych przedszkolaków i ich rodzin. Radość na twarzach dzieci zagościła również dzięki naszym sponsorom: Gminie Łęczna, Piotr Kołodziej-Sprzedaż detaliczna paliw, Radzie rodziców naszego przedszkola, Solidarności oraz pasiece Kubuś- Andrzej Buczek. Honorowym patronatem wydarzenie objął Rzecznik Praw Dziecka- Mikołaj Pawlak.