Stop Przemocy

„Stop Przemocy” – rozstrzygnięcie konkursu literackiego

W ramach kampanii społecznej „Stop Przemocy” zorganizowany został, przez Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Łęcznej, międzyprzedszkolny rodzinny konkurs literacki. Troje dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami zostało nagrodzonych za przepiękne prace literackie. Uroczyste wręczenie nagród laureatom, które było zwieńczeniem kampanii społecznej „Stop Przemocy” odbyło się w naszej placówce. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście – Dyrektor MOPS w Łęcznej Pani Ewa Studzińska, pracownicy MOPS w Łęcznej: Wioleta Dowierciał i Anna Sikora, przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej Izabela Zięba oraz Burmistrz Łęcznej Leszek Włodarski. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia o prawach dziecka, przygotowanego przez nauczycielki naszego przedszkola, następnie nagrodzeni rodzice wraz z dziećmi zaprezentowali swoje wiersze. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.