Realizacja grudniowych zadań z ogólnopolskiego projektu „Sensoryczny Kogel - Mogel” – „Krasnoludki”

Realizacja grudniowych zadań z ogólnopolskiego projektu „Sensoryczny Kogel – Mogel” – „Krasnoludki”

W grudniu nasze „Krasnoludki” wykonały dwa zadania z realizowanego w grupie projektu „Sensoryczny Kogel – Mogel”. Dzieci z okazji Dnia Górnika wykonały pracę plastyczną malując węglem wagoniki. Było to nowe doświadczenie plastyczne naszych maluszków, które uwielbiają prace plastyczne. Kolejnym zadaniem stymulującym zmysły naszych przedszkolaków było wykonanie bombki sensorycznej. Dzieci wykorzystały do tej pracy produkty spożywcze.

Przedszkolaki wykonując prace plastyczne rozwijały sprawność manualną oraz stymulowały zmysł dotyku, wzroku i węchu.