Przegląd Poezji Patriotycznej

W związku ze zbliżającymi się, tak ważnymi dla wszystkich Polaków dniami, Konstytucji 3 Maja oraz Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, w naszym przedszkolu odbył się Przedszkolny Przegląd Poezji Patriotycznej „Polska – Moja Ojczyzna”. Na scenie wystąpili reprezentanci wszystkich grup, a byli to: Lilianka i Amelka z grupy Krasnoludki, Antosia z grupy „Słoneczka”, Basia, Jagódka i Mikołaj z grupy „Pszczółki”, Lenka, Michałek, Antoś z grupy „Sowy”, Hania i Ola z grupy „Motylki”, Hania, Norbert i Gabryś z grypy „Kotki”, Amelka i Patrycja z grupy „Biedronki”, Laura, Nadia i Lenka z grupy „Żabki”, Zosia i Laura z grupy „Misie” oraz Gabrysia, Iga i Marcelek z grupy „Wiewiórki”. Dzieci pięknie wyrecytowały wiersze patriotyczne. Odśpiewały hymn oraz piosenkę „Kocham Cię, Polsko”. Uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki. Zwieńczeniem wydarzenia był występ starszaków z grupy „Wiewiórki”. Dziękujemy wszystkim paniom i przedszkolakom za współtworzenie uroczystości.