Przedstawienie świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nauczycielki przygotowały dla dzieci i pracowników naszego przedszkola przedstawienie o tematyce świątecznej.

Celem przedstawienia było pokazanie dzieciom tradycji bożonarodzeniowych, a przede wszystkim kształtowanie właściwych postaw i promowanie uniwersalnych wartości takich jak: miłość, przyjaźń, szacunek i empatia. Przedszkolaki za pośrednictwem bajkowych postaci dowiedziały się o konieczności pamiętania o innych, którzy są wokół nas i którzy często potrzebują naszej pomocy oraz o tym, że wartością Świąt Bożego Narodzenia nie jest otrzymywane a dawanie. Przedstawienie pozwoliło poczuć atmosferę zbliżających się świąt. Występ zakończył się wspólnym zaśpiewaniem kolędy „Przybieżeli do Betlejem”, a Pani Wicedyretor złożyła wszystkim życzenia świąteczne.