Pasowanie na Przedszkolaka w „Krasnoludkach”

W dniu 9 listopada odbyła się pierwsza ważna uroczystość dla naszych „Krasnoludków”. Tego dnia nasze maluszki stały się prawdziwymi przedszkolakami uczestnicząc w ceremonii pasowania. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie.  Dzień ten był ogromnym przeżyciem dla naszych małych artystów, którzy swoim występem udowodniły, że zasługują na miano przedszkolaków. Po występach odbyło się pasowanie na dzielnych przedszkolaków, a na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało upominek. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Rodziców.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz Rodzicom naszych przedszkolaków za ufundowanie prezentów z okazji pasowania.