Recyklingowy pokój marzeń

Międzyprzedszkolny Przegląd Plastyczny „Recyklingowy pokój marzeń”

W naszym przedszkolu zorganizowany został Międzyprzedszkolny Przegląd Plastyczny „Recyklingowy pokój marzeń”. W przeglądzie brały udział dzieci z rodzicami z 10 grup naszego przedszkola oraz dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 i Przedszkola Publicznego nr 2 w Łęcznej. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości ekologicznej oraz ponowne wykorzystanie materiałów wtórnych. Oczywiście pomysłowość i wyobraźnia dzieci i rodziców przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Wykonanie każdej pracy wymagało dużego zaangażowania i czasu. Dostarczono ponad 40 prac. Finał konkursu odbył się 24 marca. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i upominki, które zostały sfinansowane przez Radę Rodziców, NSZZ Solidarność oraz PGKiM w Łęcznej. Wystawę wszystkich prac można obejrzeć na holu przy wejściu głównym. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.