sw

Kotki świętują

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy- pełen radości i wzruszeń, poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszej grupie już na początku grudnia rozpoczęliśmy przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia.
Dzieci pogłębiały swoją wiedzę na temat obyczajów i tradycji bożonarodzeniowych. Zaprosiliśmy do naszego przedszkola panią z Domu Tradycji Ludowej, aby opowiedziały dzieciom o tradycjach związanych z obchodzeniem Świąt Bożego Narodzenia. Ważnym wydarzeniem była przedszkolna wigilia.
Mamy nadzieję, że dzieci dobrze przygotowały się do Świąt Bożego Narodzenia i zostały wprowadzone w klimat tego szczególnego okresu, aby teraz z większą świadomością i radością spędzić je w gronie rodziny i bliskich osób.