„Idź Ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa” – realizacja zadań listopadowych

Dzieci z grupy „Kotki” w ramach projektu zrealizowały zadanie specjalne – zrobiły pojazd dla Koziołka Matołka – rakietę. Przed przystąpieniem do pracy dzieci wysłuchały jednej z przygód Koziołka Matołka, dowiadując się z niej jakimi pojazdami podróżował nasz bohater. Do zrobienia wymyślonego przez dzieci pojazdu wykorzystaliśmy materiały recyklingowe.

W ramach drugiego zadania jedną z przygód Koziołka Matołka przeczytała nam Pani Ania nauczyciel naszego przedszkola, a zarazem babcia Natalki. Pani Ania opowiedziała nam również swoją historię, o tym jak poznała Koziołka Matołka, następnie wspólnie wykonaliśmy słownik obrazkowy Koziołka Matołka.