I miejsce na VIII Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej

W dniu 04.06.2022r. na hali sportowej GKS Górnik Łęczna odbyła się VIII Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa ,,Duży i Mały to sportowiec doskonały”. Dzieci z radością i zaangażowaniem wykonywały wszystkie zadania, pamiętając jednocześnie o zasadach fair-play. Wykazały się szybkością, zwinnością i sprytem. Za swój wysiłek otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale, puchar oraz nagrody rzeczowe dla przedszkola. Naszą placówkę reprezentowały dzieci z grupy Misie: Nikola, Zuzia, Ernest i Igor oraz dzieci z grupy Wiewiórki: Julka, Natalka, Hubert, Oskar, Marcel i Wiktor. Trenerami naszej drużyny były Pani Marta oraz Pani Monika. Wszystkim Rodzicom, rodzeństwu i kibicom bardzo dziękujemy za wspaniały doping.