Dzień Latawca

W naszym przedszkolu odbyło się Święto Latawca. Dzieci przyniosły do przedszkola latawce, które przygotowały wraz z rodzicami. Wszystkie latawce miały piękne kolory, ciekawe zdobienia oraz długie ogony. Celem wydarzenia było rozwijanie talentów i wyobraźni dzieci. Hol przedszkolny zamienił się w przepiękną wystawę, kolorowych i różnorodnych prac. Okazało się, że zgromadziliśmy aż 35 pomysłowych latawców. Na każdego uczestnika czekał kolorowy dyplom i drobny upominek sfinansowany przez Radę Rodziców i NSZZ Solidarność. Cieszymy się ogromnie z dużego zainteresowania naszymi akcjami. Po raz kolejny z rzędu możemy pochwalić kreatywność i zaangażowanie przedszkolaków oraz ich rodziców. Mamy nadzieję, że dzieci i ich opiekunowie będą mieli jeszcze wiele okazji do spędzania wspólnego czasu w sposób równie ciekawy. Oby każdy następny konkurs był tak różnorodny i pomysłowy.