Dni adaptacyjne

Koniec sierpnia to czas kiedy najmłodsze przedszkolaki witają przedszkole uczestnicząc w dniach adaptacyjnych. Pierwsze dni w przedszkolu to wielkie przeżycie nie tylko dla dzieci, ale i rodziców, dlatego zajęcia adaptacyjne pomagają przełamać lęk i oswoić się z nowym miejscem. Przedszkolaki uczestniczące w dniach adaptacyjnych miały możliwość poznania przedszkola, swoich sal, a przede wszystkim pań oraz kolegów i koleżanek.

Aby umilić pierwsze przekroczenie progu przedszkolnego na wejściu czekała na dzieci niespodzianka w postaci baniek mydlanych, a rodzice i dzieci witani byli przez Panie Dyrektor oraz pracowników przedszkola. Pobyt w przedszkolu rozpoczął się od wspólnego zwiedzania placówki, po czym każda grupa udała się do swoich sal na wspólne zabawy.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie wytwornic do baniek mydlanych.