Bal

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było w dniu 28.01.2021 r w grupie Krasnali. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, biedronki, pszczółki, policjantów i strażaków, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Na tą wyjątkową okazję, dzięki uprzejmości DJ FreshMaker oraz Pogotowie muzyczne Jakub Zbiciak zostaliśmy wyposażeni w profesjonalne nagłośnienie, kolorowe światełka oraz urządzenie do baniek mydlanych. Serdecznie dziękujemy.